Strona główna     O firmie     Galeria     Rezerwacja    
Menu.pdf     Referencje     Catering     FACEBOOK    

Karczma organizuje:

Karczma Nasza to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, specjalizująca się w kuchni tradycyjno-regionalnej z elementami kuchni włoskiej. Na Olsztyńskim rynku działamy od 1998 roku żywiąc firmy, instytucje, grupy turystyczne, obsługując wesela, komunie, imprezy plenerowe jak również klienta indywidualnego. Receptury dań pochodzą w większości ze starych domowych rodzinnych przepisów z kresów wschodnich. Jeszcze przed laty w naszej rodzinie na stole pojawiały się bliny, kołduny, kiszka ziemniaczana, grzyby w różnych postaciach oraz pierogi, cepeliny i wyroby wędliniarskie przyrządzane domowym sposobem. Przykładamy ogromną wagę do jakości potraw oraz gotujemy z ogromną pasją. Staramy się by każdy nasz klient wyszedł zadowolony i powrócił do nas ze swoimi znajomymi, którym nas polecił. Karczma Nasza to sala konferencyjno-restauracyjna organizująca uroczystości do 80 osób. Świadczymy również usługi cateringowe oraz obsługę kompleksową konferencji dla firm i przedsiębiorstw.

Witamy na stronie firmy Party Service Patejko. Jeśli chcesz dobrze zjeść lub organizujesz imprezę i szukasz obsługi cateringowej to dobrze trafiłeś. Świeże produkty, dobrze przyrządzone potrawy i szybki transport to nasze atuty
Proponujemy Państwu tradycyjne obiady domowe w zestawach (zupa, drugie danie i surówka). Codziennie inne zestawy. cena zestawu 18,00 Zapraszamy do zakupów na telefon i na wynos.
BiB design+hosting

KARCZMA NASZA & PARTY SERVICE PATEJKO

Adres firmy:
10-183 Olsztyn, ul. Wczasowa 38, tel. 89 535 38 08, partyservice@o2.pl
Godziny otwarcia:
październik-maj: pn-pt 10-21, so-nd 12-21, maj-wrzesień: pn-pt 10-22, so-nd 12-22